tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Produkty

Dzwonek B-Bell wi-fi

 

B-Bell 
dzwonek wi-fi

 

B-Bell to czołówka technologii dzwonków do drzwi. B-Bell może zostać połączony z Internetem i dzięki temu również z innymi urządzeniami, jak smartfon. Po nawiązaniu połączenia z siecią Wi-Fi, następuje stała łączność i interakcja z użytkownikami. Po skojarzeniu dzwonka ze swoim smartfonem, możesz, zawsze i wszędzie zobaczyć, co się dzieje w domu. Otrzymywać powiadomienia, gdy B-BELL wykrywa ruch, ktoś dzwoni do drzwi - otrzymujesz powiadomienia. Pozwala to na pełną kontrolę i monitorowanie domu. Można nawet zdalnie nadać dostęp do swojego domu, nawet jeśli jesteś po drugiej stronie świata. Z B-Bell możesz być spokojny o to, że Twój dom jest zawsze pod bezpieczną opieką.

 

 

 

 

 

 

FUNKCJE
 

1. Czujnik ruchu

Dzięki czujnikowi ruchu, B-Bell może wykryć jeśli ktoś lub coś pojawiło się w pobliżu Twoich drzwi i poprzez połączenie z internetem może Cię ostrzec. Dzięki temu, możesz się poczuć jeszcze bezpieczniej w swoim domu.

2. Kamera

Kamera jest kluczowa. Za każdym razem, gdy chcesz spojrzeć na swoje drzwi wejściowe, masz taką możliwość. W momencie, gdy ktoś zadzwoni do drzwi, otrzymasz powiadomienie na swój telefon z obrazem tej osoby. 

3. Mikrofon

Możesz komunikować się z ludźmi stojącymi pod Twoimi drzwiami za pomocą jednego przycisku. Nawet na drugim końcu świata możesz rozmawiać z osobą, która czeka przed Twoimi drzwiami. 

4. Dzwonek do drzwi

Użytkownik otrzyma wiadomość na swój telefon, a po jej odtworzeniu, gdziekolwiek jest, może natychmiast operować dzwonkiem.

5. Głośnik

Pozwala na wysłuchanie osoby po drugiej stronie. To obustronna komunikacja, pozwalająca na słuchanie, rozmawianie i podgląd video. Ludzie czekający pod Twoim drzwiami mogą rozmawiać i słuchać, nie mogą natomiast Cię zobaczyć.

6. LED

LED pozwala Ci nocą lepiej widzieć kto stoi pod Twoimi drzwiami

7. Podświetlany przycisk

Ten przycisk pozwala Ci zobaczyć status dzwonka B-Bell, np. jego zasilanie czy podłączenie do wi-fi.

 

 • Gdy gość naciska przycisk dzwonka, wewnętrzny dzwonek i telefon użytkownika zadzwonią w tym samym czasie. Użytkownik otrzyma wiadomość na swój telefon, odtworzy ją i w ten sposób natychmiast może operować dzwonkiem.
 • Użytkownik otrzyma obraz gościa na swój telefon
 • Gdy naciśnięty zostaje przycisk dzwonka, lub gdy aktywowany jest czujnik ruchu, użytkownik otrzymuje powiadomienie i obraz dokładnie w momencie dotknięcia przycisku.
   
 • Aplikacja dzwonka B-Bell umożliwia wykonanie zdjęcia osoby stojącej pod Twoimi drzwiami i przesyła wideo na Twój telefon w czasie rzeczywistym pozwalając w ten sposób na komunikację.
   
 • Gdy ktoś lub coś pojawi się przed Twoimi drzwiami, B-Bell wyśle ostrzegającą wiadmość na telefon użytkownika i prześle obraz w czasie rzeczywistym
   
 • Funkcja nieodebranego połączenia, co oznacza, że B-Bell zachowuje zdjęcie gościa, nawet gdy telefon nie ma połączenia z Internetem i zawiadamia użytkownika następnym razem, gdy ten połączenie z siecią już ma
   
 • Jeśli istnieje taka potrzeba, dzwonek B-Bell posiada funkcję otwierania drzwi użytkownika poprzez zdalne sterowanie na telefon (opcjonalnie)

 

 

Dzwonek B-Bell jest podłączony do twojego smartfonu poprzez wi-fi i pozwala na wykonanie połączenia wideo z Twoimi gośćmi bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Gdy gość dzwoni do drzwi, smartfon użytkownika automatycznie otrzymuje powiadomienie z obrazem, kto stoi przed jego drzwiami dzięki sieciom Wi-Fi/2G/3G lub 4G.

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Wschodnia 21E/69
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo