tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl
4

Produkty

iViewer 03

Cyfrowy wizjer na drzwi
 
Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu !
Chroń się przed intruzami !
 
Przekształć obraz niskiej jakości widoczny na twoim starym wizjerze w obraz wysokiej jakości, wyświetlany na ekranie LCD 2,8". Zawsze wiedz, kto stoi po drugiej stronie twoich drzwi! 

 

Specyfikacja techniczna:
Wyświetlacz LCD: 2.8" TFT;
Kompatybilny ze wszystkimi drzwiami i otworami, bez konieczności wiercenia otworu aby zamocować ekran;
Wysoka jakość obrazu;
Prosta obsługa;
Zastosowanie do drzwi od 38 do 110mm;
 

 

 
Główne zalety iViewer 03
 
Glównym zabezpieczeniem twojego domu sa drzwi wejściowe. Tradycyjny wizjer nie oddaje w pełni rzeczywistego obrazu osoby znajdującej się po drugiej stronie drzwi, ponadto tradycyjny wizjer umieszczony jest zawsze na stałej wysokości przez co uniemożliwia niskim osobom takim jak dzieci czy osoby starsze na sprawdzenie kto puka do naszego domu.
 
Czynniki zewnętrzne takie jak słabe oświetlenie a także stała ogniskowa tradycyjnego wizjera powoduja że obraz staje się niewyraźny i niedokładny. iViewer 03 radzi sobie doskonale ze wszystkimi tymi problemami zapewniając stabilny obraz w jakości HD. Dostosowuje pomiar światła i zapewnia jakość obrazu zbliżoną do jakości aparatu cyfrowego HD.
 
Obraz z zewnątrz wyświetlany jest na wygodnym w obsłudze wyświetlaczu LCD, który można zamontowac na dowolnej wysokości a także swobodnie przemieszczać się z nim na terenie calego domu - cyfrowy obraz pozwala na łatwa i skuteczną identyfikacje osób z zewnątrz. 

 

 
 
wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Wschodnia 21E/69
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo