tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Produkty

Telewizja IP

Telewizja IP to rozwiązanie, które w  umożliwia przekształcenie zwykłego odbiornika telewizyjnego w nowoczesny i funkcjonalny SmartTV. Podstawowym elementem systemu jest SmartBOX – jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, które instaluje się przy każdym odbiorniku telewizyjnym. SmartBOX łączy się z telewizorem za pośrednictwem kabla HDMI oraz podłącza się go do lokalnej sieci LAN za pomocą kabla sieciowego. Cały system jest zarządzany poprzez dedykowaną stronę internetową, za pomocą której konfigurujemy elementy wchodzące w skład naszego SmartTV.

Dzieki zastosowaniu Smart BOX-ów goście hotelowi mają możliwość korzystania za pośrednictwem telewizora ze wszystkich możliwości jakie daje współczesny internet. Począwszy od zwykłej przeglądarki internetowej poprzez serwisy informacyjne, społecznościowe oraz serwisy Apps. Telewizor hotelowy staje się medium, przy użyciu którego mamy możliwość czatowania, mailowania a nawet robienia zakupów bez wychodzenia z pokoju hotelowego. System posiada szereg dodatkowych funkcji multimedialnych spośród których na szczególną uwagę zasługuje wypożyczalnia filmów oraz muzyki. Z myślą o najmłodszych gościach hotelowych przygotowano szeroki wybór interaktywnych gier.  

Dodatkowym atutem rozwiązania Smart TV jest możliwość przekazywania własnych treści informujących gości o atrakcjach oraz specjalnych ofertach jakie oferuje hotel. System umożliwia również wysyłanie spersonalizowanych informacji i komunikatów skierowanych do konkretnego gościa hotelowego np. „Zamówiona przez Pana taksówka czeka przed hotelem”

 

Każdy SmartBOX został wyposażony we wzmacniacz WLAN, rozwiązanie to gwarantuje nam silny i stabilny sygnał WiFi w każdym pokoju hotelowym, co ma szczególne znaczenia dla gości hotelowych korzystających z komputerów przenośnych oraz innych urządzeń mobilnych łączących się z Internetem poprzez WiFi. 

 

Zalety telewizji IP:

  • Niski koszt zakupu w porównaniu z odbiornikami wyposażonymi w SmartTV,
  • Większe możliwości w porównaniu ze zwykłym odbiornikiem TV,
  • Większy komfort dla gości hotelowych,
  • Nieograniczony dostęp do serwisów internetowych,
  • System centralnego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową,
  • Możliwość prezentacji atrakcji i promocji w hotelu
  • Możliwość wysyłania indywidualnych wiadomości dla gości hotelowych,
  • Wzmocnienie sygnału WiFi w pokoju hotelowym.

 

 

 

 

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Wschodnia 21E/69
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo