Oprogramowanie Codeks Apartment Kit

Cena 850,00 zł brutto

                691,06 zł netto (bez VAT 23%)

 

Zapytaj o produkt

 

Opis


Codeks Apartment Kit to oprogramowanie przeznaczone do użytku w małych hotelach lub kompleksach apartamentowych (rekomendowane do 10 pokoi). Zawiera narzędzia do zarządzania gośćmi hotelowymi i rezerwacjami oraz do monitorowania dostępu do poszczególnych pokoi hotelowych i ogólnodostępnych przestrzeni hotelowych.

 

 

Zameldowanie gościa

Przy zameldowaniu gościa recepcjonista musi aktywować jego rezerwację i wydać mu nośnik danych RFID, na przykład kartę, która umożliwi mu dostęp do przypisanego mu pokoju hotelowego.

 

 

Prawa dostępu gościa są już przygotowane w systemie, chociaż są aktywowane dopiero po przybyciu gościa i zameldowaniu się w hotelu.

 

 

Wysyłanie praw dostępu

Gdy gość jest już zameldowany, serwer na którym jest zainstalowane oprogramowanie Codeks Apartment Kit, inicjuje wysyłanie praw dostępu do odpowiednich pokoi hotelowych.

 

 

Po przyznaniu gościom dostępu do danego pokoju hotelowego, jest im automatycznie przyznawany dostęp do pomieszczeń publicznych takich jak np. jadalnia, parking, spa itp.

 

 

Wejście gości do pokoju hotelowego

Po przybyciu do przydzielonego pokoju hotelowego goście mogą już wejść do pokoju i korzystać ze wszystkich usług hotelowych w innych wspólnych obszarach hotelowych.

 


 

 

Dzięki zastosowaniu włączników hotelowych na kartę można znacznie zredukować zużycie energii elektrycznej w pokojach i jednocześnie uzyskać informacje czy dany gość znajduje się w pokoju czy też nie.

 

 

Zarządzanie pokojami

Za pomocą narzędzi dostępnych w Edytorze pokoi możliwe jest tworzenie struktury hotelu. Pozwala on na konfigurację pokoi hotelowych i ogólnodostępnych obszarów hotelowych, a także na łączenie wszystkich urządzeń sprzętowych do kontroli dostępu. Zalecana maksymalna liczba pokoi i części wspólnych do zarządzania z poziomu oprogramowania Codeks Apartment Kit to 10.

 

 

 

Podgląd rezerwacji

Edytor przeglądu rezerwacji zawiera arkusz kalkulacyjny rezerwacji który wyświetla miesięczny podgląd rezerwacji według pokojów.

 

 

 

 

Zarządzanie gośćmi

Poprzez zakładkę Zarządzanie gośćmi można dodawać rezerwacje gości hotelowych i przypisywać im określone uprawnienia na określony czas.

 

 

 

Raporty

W zakładce Raporty można przeglądać dane i tworzyć raporty dotyczące gości hotelowych.

 

 

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas, zadzwoń lub umów się na kawę!

×
Zapytaj o produkt