Oprogramowanie Codeks Hotel

 

Cena 5650,00 zł brutto

                4593,50 zł netto (bez VAT 23%)

 

Zapytaj o produkt

 

Opis


Codeks Hotel to dodatek do oprogramowania Codeks, który do działania w tle wymaga co najmniej aplikacji Codeks AC. Dodatek Codeks Hotel jest przeznaczony do użytku w małych i średnich hotelach. Dodatek Codeks Hotel zawiera narzędzia do zarządzania rezerwacjami hotelowymi oraz narzędzia do kontroli dostępu do poszczególnych pokoi hotelowych i innych obszarów hotelowych.

 

Zameldowanie gościa

Przy zameldowaniu gościa recepcjonista musi aktywować jego rezerwację i wydać mu kartę zbliżeniową, która umożliwi mu dostęp do przypisanego mu pokoju hotelowego.

 

 

Prawa dostępu gościa są już przygotowane w systemie, chociaż są aktywowane dopiero po przybyciu gościa i zameldowaniu się w hotelu.

 

 

Wysyłanie praw dostępu

Gdy gość jest już zameldowany, serwer na którym jest zainstalowane oprogramowanie Codeks Apartment Kit, inicjuje wysyłanie praw dostępu do odpowiednich pokoi hotelowych.

 

 

Po przyznaniu gościom dostępu do danego pokoju hotelowego, jest im automatycznie przyznawany dostęp do pomieszczeń publicznych takich jak np. jadalnia, parking, spa itp.

 

 

Wejście gości do pokoju hotelowego

Po przybyciu do przydzielonego pokoju hotelowego goście mogą już wejść do pokoju i korzystać ze wszystkich usług hotelowych w innych wspólnych obszarach hotelowych.

 

 

Dzięki zastosowaniu włączników hotelowych na kartę można znacznie zredukować zużycie energii elektrycznej w pokojach i jednocześnie uzyskać informacje czy dany gość znajduje się w pokoju czy też nie.

 

 

Podgląd rezerwacji

Przegląd rezerwacji to główny edytor, który pozwala na zarządzanie rezerwacjami i danymi gości. W Przeglądzie rezerwacji można przeglądać arkusz kalkulacyjny rezerwacji miesięcznych, a także dodawać, edytować i usuwać rezerwacje hotelowe.

 

 

Podgląd pokoi

W Podglądzie pokoi możesz zobaczyć aktualny stan wszystkich pokoi w hotelu.

 

 

Raporty

W przeglądarce raportów można przeglądać dane dotyczące rezerwacji hotelowych i gości, a także tworzyć różne raporty i eksportować dane.

 

 

Dodawanie gościa

W zakładce przeglądu rezerwacji można wprowadzić podstawowe informacje o rezerwacji, dodać gości i dane gości, przypisać pokoje i uprawnienia dostępu gościom oraz zameldować i wymeldować gości.

 

 

 

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas, zadzwoń lub umów się na kawę!

×
Zapytaj o produkt