Zamki hotelowe do istniejących drzwi

Tradycyjne zamykanie drzwi na klucz wciąż jest popularne, niemniej jednak istnieją innowacyjne rozwiązania, które niosą ze sobą nie tylko nowoczesny wygląd, ale przede wszystkim wygodę i bezpieczeństwo. Wykorzystywane są w budynkach instytucji publicznych, firmach, hotelach, a także w prywatnych domach. Należą do nich zamki na kartę, klamki na kod i systemy jednego klucza, takie jak MASTER KEY.

Skuteczne zamykanie

Zamek to rozwiązanie optymalne, jeżeli chodzi o prostotę, a także łatwość i szybkość obsługi. Dostępne w tej kategorii zamki działają na zbliżeniową kartę RFID. Jest to karta pasywna, która nie emituje sygnału, jednak niezbędny jest odpowiedni czytnik, aby z pomocą takiej karty otworzyć dane pomieszczenie.

Różne rozwiązania dla różnych obiektów

Stosując zamki na kartę, nie tylko mamy kontrolę nad pomieszczeniami, które wynajmujemy dla gości, ale również nad biurami, boiskami, innymi obiektami sportowymi i komercyjnymi. Możemy zdalnie umożliwić wejście na przykład na orliki lub korty tenisowe, gdy na bramie do tych obiektów zamontowane jest jedno z urządzeń, które oferujemy. Tutaj sprawdzą się zamki bluetooth do drzwi wejściowych zewnętrznych, których czytniki są odporne na warunki atmosferyczne.

Z kolei do domków na wynajem sprawdzi się zamek do drzwi Wi-Fi, gdyż nie zawsze możliwe są tu inne rozwiązania. Takie specjalne klamki na kod wykonane zostały ze specjalnych materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

Otwieranie kartą zawsze praktyczne

Rozwiązaniem, do którego przyzwyczaili się klienci hoteli, pensjonatów, a także pracownicy różnych instytucji jest zamek na kartę. To efektowne i efektywne rozwiązanie. Za pomocą karty możemy nie tylko otworzyć drzwi do pokoju i wejściowe, ale również uruchomić na przykład klimatyzację lub oświetlenie. Atutem jest tu brak wymagania specjalnego oprogramowania lub aplikacji. Dodatkowo instalując zamek na kartę, nie wymaga to dodatkowych inwestycji. Można go zamontować w drzwiach różnego rodzaju, a proces ten nie zajmuje dużo czasu i nie jest kosztowny. Zamek na kartę jest prosty w użytkowaniu i niezawodny. Operacje sygnalizowane są dźwiękowo i wizualnie. Dodatkowo działa długo bez wymiany baterii.

Jeden klucz do wszystkiego

Szukasz rozwiązania, które umożliwi otwieranie tylko tych pomieszczeń, do których jego posiadacz ma uprawnienia? System jednego klucza MASTERKEY jest odpowiedzią – otwiera jedno, kilka lub wszystkie pomieszczenia. Wygoda, elastyczność, łatwość kontroli dostępu i uniwersalność to główne zalety tego rozwiązania. Dla prawidłowego działania systemu wystarczy wykonać odpowiedni plan klucza. MASTERKEY sprawdzi się wtedy w wielu miejscach – w dużych firmach i instytucjach, ale też w średnich i małych placówkach, domach hotelach, pensjonatach, a nawet na statkach. Co istotne, takie zamki współpracują z już istniejącymi drzwiami, a więc nie trzeba decydować się na ich wymianę. Można montować je nie tylko na drzwiach wewnątrz budynku, ale również na zewnątrz.

×

Zapytaj o produkt