tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Monitory reklamowe

Digital Signage stanowi nowoczesny sposób przekazywania treści reklamowych w formie cyfrowej przy wykorzystaniu dedykowanych monitorów reklamowych zarządzanych za pomocą sieci komputerowej. Rozwiązanie to umożliwia przekazywanie materiałów reklamowych w postaci tekstów,  zdjęć a nawet filmów z muzyką. Dynamiczny przekaz materiałów reklamowych jest atrakcyjniejszy i bardziej przyciąga uwagę niż obraz statyczny. Szeroki wachlarz możliwości, który oferuje Digital Signage sprawia, iż rozwiązanie to stało się interesującą alternatywą dla tradycyjnych bilboardów i tablic reklamowych.

Możliwości zastosowania monitorów Digital Signage są praktycznie nieograniczone, najczęściej instaluje się je w miejscach, gdzie zachodzi największe prawdopodobieństwo ich zauważenia. Monitory w zależności od potrzeb możemy stosować zarówno wewnątrz obiektów jak i na zewnątrz. Reklama w postaci dynamicznie zmieniającego się obrazu z powodzeniem wypiera wielkoformatowe statyczne bilboardy, przyciągając tym samym większą uwagę i skupiając liczniejsze grono odbiorców.
 

Wewnątrz monitory reklamowe są coraz częściej wykorzystywane w miejscach takich jak hotele, restauracje, siedziby firm, kluby itp. Dzięki swej uniwersalności z powodzeniem wypierają z użycia tradycyjne plakaty i tablice informacyjne, z powodzeniem można je wykorzystać do prezentacji menu restauracji, atrakcji w hotelu czy prezentacji naszej firmy.

 

 
wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo