tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

O nas

BEZPIECZEŃSTWO  *   KONTROLA  *   KOMFORT

Wyposażenie hoteli, technologiczne wsparcie przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych.

 

Firma WANO Solutions istnieje od 2008 roku. Została założona przez absolwentów Politechniki Poznańskiej, z wieloletnim doświadczeniem zdobytym przy projektowaniu i instalacji elektronicznych systemów zabezpieczeń oraz posiadających szereg certyfikatów. Przedsiębiorstwo wystartowało dzięki funduszom zdobytym z Unii Europejskiej.

Początkowo nasza siedziba znajdowała się w Słupsku, jednak w 2010 roku została przeniesiona do Lubonia k. Poznania, co pozwoliło na zwiększenie dostępności dla klientów z całej Polski. W Słupsku pozostał oddział naszej firmy z myślą o współpracujących już klientach.

Firma WANO Solutions rozpoczęła swoją działalność proponując głównie elektroniczne systemy zabezpieczeń. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, w roku 2009 rozszerzyła swoją działalność o produkty dla hoteli itp. obiektów. W związku z ciągłym rozwojem, gama naszych usług i produktów stale jest powiększana.

Naszymi głównymi klientami są hotele, urzędy, przedsiębiorstwa i instytucje. Firma WANO Solutions zyskała dotychczas uznanie wielu klientów na rodzimym rynku, ale także za granicą. 

W trosce o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, aby w każdym momencie móc zapewnić Państwu dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Projektujemy i konfigurujemy poszczególne systemy dostosowując je do potrzeb klienta. Zapewniamy montaż oraz uruchomienie systemów jak i opiekę serwisową nad urządzeniami na terenie całego kraju. Na życzenie klienta przyjeżdżamy na niezobowiązującą prezentację naszych urządzeń oraz sporządzamy bezpłatny kosztorys.

 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów !

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo