tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Okucie elektroniczne CX6170

 

Okucie elektroniczne CX6170

 

 

 

Okucie elektroniczne ma konstrukcję modułową, która umożliwia prostą wymianę komponentów. Zintegrowany lockbox z mechanizmem sprzęgania umożliwia regulację na miejscu do stosowania w drzwiach z lewej lub prawej strony. Jednostka odczytu z elektroniką komunikacyją jest umieszczona w górnej części okucia.

Okucie Clex jest kompatybilne z wieloma europejskimi standardami zamków. Różne szerokości oznaczają, że może być zastosowane we wszystkich konwencjonalnych drzwiach (drewno, stal, aluminium i wąskie drzwi o dormasie conajmniej 30mm). Dlatego CX6170 można stosować zarówno w nowych, jak i istniejących budynkach i można je dostosować do każdego otoczenia dzięki swojej ponadczasowej, eleganckiej konstrukcji.


Okucie zasilane jest za pomocą konwencjonalnych baterii litowych 1,5V, trzech, standardowych baterii litowych AA 1.5V litowo (dla szerokiego okucia) oraz trzech standardowych baterii litowych 1.5V AAA (dla wąskiego montażu). Zasilanie to pozawala na 150.000 operacji zamka (w zależności od stosowanej technologii transpondera).

Najszersza gama nośników transponderów może być stosowana wraz z osprzętem Clex jako klucze. Należą do nich między innymi: Karta ISO, brelok, cylinder Clex

Okucie Clex ma następujące zaawansowane funkcje systemowe:

  • Stałe sprzęganie (funkcja przełączania) możliwe bez dodatkowego zużycia energii
  • Baterie mogą być zmieniane / usunięte z zewnątrz tylko za pomocą odpowiednich narzędzi do otwierania komory baterii
  • Stopień ochrony IP54 (ochrona przed wnikaniem wody i kurzu natryskowego ze wszystkich kierunków)

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo