tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Playery HD

Player HDD to prosty odtwarzacz multimedialny potrafiący odtwarzać multimedia we wszystkich powszechnie stosowanych formatach audio/video. Umożliwia wyświetlanie obrazu i dźwięku na ekranie telewizora, monitora lub na ekranie projekcyjnym. Standardowo playery wyposażone są w liczne złącza umożliwiające komunikację z większością urządzeń audio/video dzięki czemu z powodzeniem wykorzystywane są do emitowania treści reklamowych oraz znajdują zastosowanie w systemach telewizji hotelowej. Wystarczy kilka sekund aby na ekranie telewizora o dowolnej wielkości ekranu  zobaczyć zdjęcia i filmy. 

            

Urządzenie odtwarza bardzo dużo popularnych plików :

  • zdjęcia w formacie: JPEG, BMP, GIF PNG
  • muzykę stereo w formatach : MP3, WMA, OGG, FLAC, APE, AAC, AC3, ATRA, DTS
  • filmy wideo : MPEG 1 / 2, MPEG4‐XVID, DivX (HD 1080P), H.264, 

Dużym atutem urządzenia poza oczywiście olbrzymią liczbą obsługiwanych formatów jest duża szybkość działania, prosty i elastyczny interfejs graficzny oraz wykorzystanie najnowszych technologii mających na celu poprawę jakości odtwarzanych multimediów. Dołączone oprogramowanie umożliwia dzielenie ekranu na kilka niezależnych części, które można wykorzystać do prezentacji tekstu, zdjęć lub filmu.

Kanał powitalny w hotelu

Playery są coraz częściej wykorzystywane w systemach telewizji hotelowej do uruchomienia kanału powitalnego. W profesjonalnie wykonanym systemie telewizji hotelowej, telewizor każdorazowo uruchamia się na kanale powitalnym, którego treść jest emitowana za pośrednictwem playera. Kanał startowy może być przygotowany w formie pokazu slajdów z muzyką w tle lub w formie filmu o dowolnej długości. Player posiada funkcję pętli, dzieki czemu materiał jest emitowany przez 24 h na dobę. Urządzenie posiada funkcję autostartu, która umożliwia automatyczny start urządzenia po zaniku zasilania sieciowego bez konieczności ingerencji z zewnątrz.

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo