tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Wkładka cylindryczna CX6142

 

Wkładka cylindryczna CX6142
MODUŁ POKRĘTŁA: CYLINDER Z PODWÓJNYM POKRĘTŁEM Z MNIEJSZYM POKRĘTŁEM ZEWNĘTRZNYM, WERSJA SECURITY 

 

 

 

CX6142 składa się z elektronicznej i sprzęgającej jednostki zlokalizowanej w środku i z anteny mieszczącej się w pokrętle zewnętrznym. CX6142 posiada elektroniczną autoryzację obustronną i już jest skonfigurowana dla bezprzewodowej sieci 868 MHz jako standard. 

Elektronika komunikacyjna, mechatronika i baterie zlokalizowane są w zabezpieczonym, wewnętrznym, malym pokrętle. W małym, zewnętrznym pokrętle znajduje się tylko antena, bez zasilania lub mechanizmu sprzęgającego.

Wersja Security posiada specjalne mechanizmy ochrony wycofania i wiercenia, skupione w cylindrze zewnętrznego pokrętła. The security version has special withdrawal and drilling protection mechanisms in the cylinder and outer knob. Dlatego CX6142 nadaje się szczególnie do drzwi zewnętrznych w budynkach lub innych drzwi, które wymagają wysokiej jakości antywłamaniowej ochrony mechanicznej.

Dzięki instalacji modułu pokrętła Clex,  swoje zastosowanie odnajdą konwencjonalne zamki DIN o profilu Euro, nie wymagając przy tym praktycznie żadnego dodatkowego montażu. Dlatego moduł z podwójnym pokrętłem jest opłacalnym rozwiązaniem zarówno dla nowych, jak i istniejących budynków.

Wkładka cylindryczna zasilana jest dwoma konwencjonalnymi bateriami litowymi CR-2, które mogą zasilać do 40.000 operacji. Zarządzanie baterii emituje 3 dźwięki przed ostatnim tysiącem operacji, dając do zrozumienia, że bateria musi zostać wymieniona. Bezpieczne otwieranie z zewnątrz jest zawsze możliwe dzięki adapterowi niskiego zasilania i urządzeia serwisowego, nawet w wypadku kompletnego rozładowania baterii.

Najszersza gama nośników transponderów może być używana z modułem pokrętła Clex jako klucze. Należą do nich jako transpondery pasywne (bez zasilania): Karta ISO lub CX6320, kieszeń lub CX6330, klucz wkładki cylindrycznej CX6110, CX6310 lub transponder zaciskowy: CX6340 i alternatywnie CX6362 jako aktywny transponder funkcyjny

Moduł pokrętła Clex ma następujące zaawansowane funkcje systemowe:

  • Specjalne strefy czasowe / możliwa aktywacja czasu
  • Możliwość stałego sprzęgania (funkcja przełączania) 
  • Baterie mogą być zmieniane / usuwane wyłącznie po upoważnieniu do otwarcia komory baterii.
  • Prosty montaż i demontaż pokrętła. Jest to możliwe tylko przy odpowiedniej autoryzacji.
  • Szczelne, wodoodporne pokręto w obudowie, maksymalna klasa ochrony IP66 (w zależności od wersji)
  • Typy transponderów: 125 kHz: EM4102, EM4450, HITAG 1; aktywny transponder (868 MHz).
wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo