tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Włączniki hotelowe prądu na kartę

 
Włączniki hotelowe na kartę zbliżeniową to doskonałe uzupełnienie systemu elektronicznych zamków hotelowych. Używając jednej, wspólnej karty można otworzyc drzwi a nastepnie załączyć prąd w pokoju. Oszczędności po zastosowaniu wyłącznika sięgnąć mogą do 20 %w skali roku. 
 
Zasada działania włącznika polega na załączeniu energii w pokoju hotelowym dopiero po włożeniu karty gościa do specjalnej podstawki, wiszącej na ścianie tuz przy wejściu. Włącznik jest podświetlony, tak więc nawet w ciemnościach łatwo jest go odnaleźć. Po włożeniu karty załączane sa wszystkie obowdy prądowe i zapala sie automatycznie światło. Wychodząc z pokoju gość wyciąga kartę z urządzenia, dzięki czemu w pokoju nie pozostają włączone żadne urządzenia elektryczne (oprócz obwodu lodówki). Właczniki posiadaja wbudowaną zwłoke czasową, tak więc nawet po wyciagnięciu karty pozostaje ok. 30 sekund na zabranie najważniejszych rzeczy i spokojne opuszczenie pomieszczenia. 
 
Do zastosowania właczników potrzebne jest przygotowanie instalacji oraz zastosowanie specjalnych dedykowanych puszek podtynkowych. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo wchodząc na poszczególne modele włączników poniżej.

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo