tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Zamek hotelowy na kartę CX2172


Zamek biurowy na kartę CX2172


Niezależnie czy chodzi o drzwi wewnętrzne, piętrowe czy łączące - Elektroniczne klamki CX6172 oraz elektroniczne okucia do drzwi CX6174 w ponadczasowym designie ze stali nierdzewnej - mogą zostać zainstalowane właściwie we wszystkich komercyjnie dostępnych drzwiach oraz elektronicznie kontrolować dostęp do drzwi. Kompletna elektronika, części mechaniczne, sygnalizacja LED, a także zasilanie - wszystko to zmieściliśmy w jednej małej klamce. Montaż w drzwiach - bez potrzeby okablowania lub specjalnych narzedzi - jest szybki i łatwy. Jeśli istnieje potrzeba, klamka i okucia mogą być sterowane przez sieć radiową. Intuicyjną obsługę zapewniają optyczne LED (czerwony/zielony) oraz akustyczne sygnalizacje. Klamka/okucia mogą znaleźć zastosowanie w każdej własności, np. w biurze czy kompleksie administracyjnym, budynku przemysłowym, szpitalnym, w uniwersytecie, nieruchomości mieszkalnej lub prywatnej nieruchomości mieszkalnej.

 


                                                               (kliknij w obrazek, by powiększyć)

 

Zalety

- Nowoczesny, minimalistyczny design ze stali nierdzewnej
- Łatwy montaż bez okablowania; możliwa modernizacja (otwory wiertnicze)
- Intuicyjna obsługa dzięki precyzyjnej sygnalizacji LED
- Integracja ze wszystkimi produktami w portfolio Uhlmann & Zacher
- Obsługa poprzez sieć radiową: offline lub online
- Wybór różnych wersji i kształtów klamek
- Dysk z logiem, możliwość użycia loga producenta


 

Opcje połączeniowe

Różnorodne opcje połączeniowe dla wewnętrznych i zewnętrznych drzwi. Drzwi można wyposażyć w elektroniczny dostęp po jednej ze stron np. dla drzwi biurowych lub z dostępem po obu stronach, np. w drzwiach przejściowych. Tabela poniżej przedstawia różnorodność połączeń dla wewnętrznych i zewnętrznych drzwi z elektronicznym dostępem po jednej ze stron

 

 

System CLEX Private

 

Zabiezpecz przyszłość z Clex Private!

Gabinety lekarskie, kancelarie czy domy prywatne: Niezależnie od sytuacji, system Clex Private umożliwia obszarom o małej i średniej powierzchni na komfort i bezpieczeństwo elektronicznego systemu zabezpieczającego

Montaż elektronicznych cylindrów jest wyjątkowo elastyczny, zarówno w przypadku cylindrów z podwójnym pokrętłem i autoryzacją elektroniczną dla jednej lub obu stron, półcylindrów lub zamków do mebli: Clex private oferuje praktycznie nieograniczoną liczbę kombinacji.

Elastyczna modernizacja i rozbudowa to najistotniejsze funkcje Clex Private. Dzięki zgodności ze standardowymi zamkami wpuszczanymi DIN, system może zostać łatwo i tanio zainstalowany bez dodatkowych wymagań konstrukcyjnych.

 

System autonomiczny

System Clex Private posiada funkcje łatwego delegowania i operacji. Prawa dostępu mogą być przyznawane bez pomocy oprogramowania lub dodatkowego urządzenia. Jeśli jesteś w trybie programowania, możesz dodać do 1000 transponderów do cylindra, klamki i czytnika naściennego.

 

Oprogramowanie do administracji - Keyng

Clex Private zarządza się łatwo zarówno poprzez system autonomiczny jak i oprogramowanie Keyng. Transpondery (do 1000) czytane są przez zamki (np. cylindry, okucia, zamki szafkowe) i wysyłane do oprogramowania administracyjnego Keyng poprzez nadajnik USB. Transpondery czytające mogą być wtedy upoważnione dla poszczególnych zamków (nawet z ograniczeniami czasowymi). Nowo przyznane prawa dostępu mogą zostać z powrotem przesłane do odpowiedniego zamka. Dodatkowo, każdy zamek gromadzi wszystkie zdarzenia w pamięci, a te z kolei mogą zostać wysłane do oprogramowania administracyjnego Keyng poprzez nadajnik USB

 

 

 

 

CX2122

Cylinder z podwójnym pokrętłem i elektroniczną autoryzacją dla jednej ze stron. Dostępny również z autoryzacją elektroniczną dla obu stron jako CX2124.

CX2182

Elektroniczny cylinder z podwójnym pokrętłem i elektroniką ewaluacyjną w środku

CX2123

Naścienny czytnik do zmiany możliwych wolnych kontaktów

CX2172

Elektroniczna klamka do drzwi z elektroniczną autoryzacją dla jednej strony

CX6932

Moduł radiowy do aktywowania cylindrów

 


                (kliknij w obrazek, by powiększyć)

 

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo