tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Zamek nawierzchniowy ENTR

ENTR Lock
 Postaw na bezpieczeństwo, wygodę
i inteligentne zarządzanie ​


ENTR jest łatwym do zastosowania usprawnieniem dla Twojego istniejącego zamka. Usuń stary cylinder, zainstaluj ENTR i korzystaj z dodatkowych opcji.

Będąc połączeniem produktów Mul-T-Lock o wysokim poziomie bezpieczeństwa z zaawansowaną technologią, ENTR daje bezpieczną, wygodną kontrolę nad Twoimi drzwiami bez konieczności użycia klucza.
Uzyskaj możliwość otwierania drzwi na wiele sposobów, programuj godziny otwarcia oraz autoryzuj innych użytkowników. ENTR pozwala kontrolować dostęp do Twojego domu przez aplikację mobilną, czytnik linii papilarnych, czytnik kodów PIN lub pilota - wybierz najlepszą opcję, która odpowiada Twoim potrzebom lub ich dowolną kombinację.

 

Dzięki aplikacji ENTR możesz otwierać i zamykać drzwi z poziomu twojego smartfona, dając możliwość kontroli 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

•    Twórz, kopiuj i korzystaj z wirtualnych kluczy, by otwierać drzwi z poziomu smartfona, tabletu lub innego urządzenia wspierającego Bluetooth.
•    Korzystaj z inteligentnej technologii szyfrowania transmisji Bluetooth, niezależnej od dostępności sieci komórkowej.
•    Otrzymuj powiadomienia - drzwi zamknięte/otwarte, poziom baterii.
•    Zarządzaj kluczami wirtualnymi, programuj i planuj uprawnienia dostępu.
•    Pomoc techniczna dostępna z poziomu aplikacji w Twoim smartfonie.

 

Główne cechy rozwiązania ENTR:


•    Idealne dla większości rodzajów, typów i wymiarów drzwi
•    Łatwa instalacja w istniejących drzwiach - żadnego wiercenia
i żadnych przewodów
•    Zasilanie bateryjne - niezależne od standardowego zasilania kablowego
•    Bezpieczna, szyfrowana komunikacja pomiędzy elementami systemu
•    Automatyczne zamykanie - zatrzaśnij drzwi a one zamkną się automatycznie

Panel dotykowy ENTR 
 

  • Zdefiniuj do 20 różnych kodów. Po zapisaniu kodu w panelu dotykowym, będziesz mógł stosować go, by bezpiecznie otworzyć drzwi. Łatwa instalacja i programowanie.
  • Czytnik linii papilarnych ENTR
  • Naścienny czytnik linii papilarnych,  który daje Ci kontrolę i duży zakres funkcjonalności, pozwalając na zdefiniowanie do 20 użytkowników. Urządzenie umożliwia autoryzację na podstawie odcisku palca lub kodu dostępu. Możliwość zarządzania autoryzacją użytkowników i harmonogramem dostępu.

Pilot ENTR

Pilot pozwala na otwieranie drzwi z odległości, tak od zewnątrz jak i od środka. Łatwy do dodania i usunięcia. System może obsługiwać do 20 pilotów.
- Łatwy do użycia, 
- Łatwy do naładowania
- Ładowarki ENTR
- Akumulatory ENTR są pojemne i przyjazne dla środowiska. Dzięki dwóm opcjom ładowania: przewodowemu i bezprzewodowemu,  możesz z łatwością utrzymać pełną funkcjonalność Twojego systemu ENTR.

 

Kilka wariantów uwierzytelniania

ENTR oferuje kilka narzędzi służących do ulepszenia i usprawnienia kontroli dostępu. Wybierz opcję, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i daje Tobie najwięcej wygody zapewniając największy komfort użytkowania. 


 

 

 

 Karta katalogowa  
 Instrukcja  
 Aplikacja na smarfton  

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo