tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Zamek szafkowy CX6192

 

Zamek szafkowy CX6192

 

 

 

CX6192 to zamek szafkowy o uniwersalnym zastosowaniu, posiadający zintegrowaną, standardową dźwignię blokującą i prostą instalację. Zamek CX6192 może być stosowany we wszystkich szafkach o grubości drzwi aż do 20 mm. Podczas pracy nad  serią CX619, duży nacisk położono przede wszystkim na prostą instalację i operację, jak również na możliwość kompleksowego zastosowania. Zatem przyjęto standardowe wartości, zintegrowano wymagania na potrzeby rynku oraz połączono je z zaletami płynącymi z systemu elektronicznej kontroli dostępu Clex Prime.

Zamek może być zainstalowany po prawej lub lewej stronie, zgodnie z wymogami. Dodatkowa śruba zapewnia, że ​​zamek jest zamocowany na stałe. Komorę baterii można otworzyć z zewnątrz za pomocą specjalnego narzędzia. Zamek jest zasilany przez konwencjonalną baterię litową AA 3,6 V co pozwala na 180.000 operacji. Autoryzacja odbywa się, podobnie jak w przypadku wszystkich produktów clex Prime, za pośrednictwem transpondera w formie karty, klipsu lub breloka. Po udanej autoryzacji, dźwignia operacyjna może się obrócić w lewo lub w prawo, by otworzyć drzwi szafki.

Zamek szafkowy jest zintegrowany z systemem elektronicznym Clex Prime za pomocą oprogramowania Keyvi. Dane mogą być instalowane za pomocą głównego terminalu programowania, przy którym pracownicy lub odwiedzający ukazują transpondery, w celu uzyskania koniecznej autoryzacji. Punkty dostępowe oferują alternatywę, która zapewnia, że ​​profile autoryzacji i stan utrzymania są zawsze aktualne. W przydzielaniu zezwoleń, alokacja stałego zamka szafkowego jak i wybór szafki są umożliwione z dodatkową funkcją, zapewniającą że dany transponder nie może być wykorzystywany do innych szafek.

Oczywiście w każdej chwili możliwe jest podłączenie elektronicznej szafki do systemów zewnętrznych. Zamek posiada systemu alarmowy oraz interfejs XML do rejestracji czasu i kontroli dostępu. Wraz z wprowadzeniem CX6192, zintegrowaną kolejną aplikację do sprawdzonego systemu Clex Prime.

Zamek CX6192 posiada następujące zaawansowane funkcje systemowe:

  • Możliwość aktywacji specjalnych stref czasowych / dni
  • Możliwość stałego sprzęgania (funkcja przełączania)
  • Baterie mogą być wymieniane/usuwane tylko za pomocą specjalnego narzędzia
  • Szczelna, wodoodporna gałka w obudowie o ochronie klasy IP65
  • typy transponderów: 125 kHz: EM4102, EM4450, HITAG 1; 13,56 MHz MIFARE® Classic MIFARE® DESFire®, MIFARE® DESFire® (EV1), LEGIC® prime, LEGIC® Advant, aktywny transponder (868 MHz)

 

 

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo