tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Zamek elektroniczny na kod QR - iQR03

 

iQR03
Potrójne zabezpieczenie dostępu!


 


(Kliknij w obrazek by powiększyć)


Zamek iQR03 to czołowy produkt w swojej kategorii, łączy on czytanie kodu QR, kod i karty zbliżeniowe. Z iQR03 funkcjonowanie zamka odbywa się za pomocą czytania optycznych używając do tego kodu QR, karty zbliżeniowej lub kodu pin jako klucza. Może to zostać wydrukowane na papierze lub przechowane i transportowane w cyfrowym formacie w smartfonie. Nie potrzeba żadnych przewodów, zużycie energii konsumpcyjnej jest niskie, nie ma potrzeby zmian strukturowych w drzwiach i klamce. Z iQR03 możesz z łatwością konfigurować dostęp poprzez proste i intuicyjne oprogramowanie.

WŁAŚCIWOŚCI

  • Zaszyfrowany kod używa się do otwierania drzwi, z wysokim poziomem personalizacji. Może zostać wygenerowany przez oprogramowanie mobilne i zostać użyty do otwierania drzwi bezpośrednio bez używania żadnych papierów czy kart, co czyni ten produkt przyjaznym środowisku. To pierwszy tego typu zamek na świecie, który działa na kod QR. Model ten uzyskał wiele patentów do użytku krajowego, międzynarodowego i innowacyjnego. Kod wykonany jest z akrylu, posiada unikatowe właściwości i wbudowany opóźniacz palności. Używana jest kamera CMOS w jakości HD z trwałą zdolnością przeciwzakłóceniową. Funkcje takie jak synchronizacja czasu i rejestry otwierania drzwi są dostępne. Dużą zaletą jest integracja z największymi graczami rynku online, a także integracja i inteligentna maszyna do zameldowania poprzez kiosk.

MOŻLIWOŚCI

  • Uprość procedury w obsłudze recepcyjnej,wybierz odpowiedni pokój w krótkim czasie i zwiększ wydajność pracy hotelu. Dzięki iQR03 dużo łatwiej o wykaz szczegółowych informajci hotelowych i zachęcenie potencjalnych klientów. Zróżnicowane usługi hotelowe i osobiste doświadczenia związane z pobytem, prywatność gości na najwyższym poziomie.  Zmień tradycyjny model biznesowy hotelu, połącz w doskonały sposób wewnętrzne zarządzanie z zewnętrznym marketingiem. Ogranicz potencjalne błędy ludzkiego działania. Ekonomia poprzez karty i inne urządzenia otwierające. Uproszczenie dostępu do informacji, wszędzie. Ograniczenie kosztów związanych z HR. Możliwość współpracy z wirtualnymi operatorami, zwiększenie popularności hotelu. Możliwość synchronizacji aplikacji Apple PassBook (na wszystkich urządzeniach Apple). Nie wymaga kabli / sieć wifi z sygnałem przekaźnikowym, w związku z tym, że nie jest uzależniona od zewnętrznych siec, umożliwia minimalizację błędów sieciowych i internetowych.(Kliknij w obrazek by powiększyć)
 Karta katalogowa  

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo