Elektroniczny zamek do drzwi szklanych iH-GL-JOC

 

Cena 3253,35 zł brutto

                2645,00 zł netto (bez VAT 23%)

 

Zapytaj o produkt

 

Opis


iH-GL-JOC to zamek elektroniczny do drzwi szklanych działający na kod PIN, aplikację TTlock, odcisk palca i klucz mechaniczny. Pasuje on do drzwi lewostronnych i prawo stronnych, zarówno wewnętrznych i zewnętrznych. Nie wymaga dodatkowego okablowania gdyż działa na baterie, a dzięki swojemu minimalistycznemu wyglądowi znakomicie dopasuje się do otoczenia.

Każdego dnia dbamy o własne bezpieczeństwo, chroniąc siebie i posiadane przez nas kosztowności. Właśnie dlatego montujemy m.in. coraz lepsze zamki, które są w stanie ochronić dom czy dane pomieszczenia przed dostępem osób niepowołanych oraz przed włamaniem. Szczególne znaczenie ma to w sytuacji, kiedy posiadamy szklane drzwi.


Klientom, którzy mają szklane drzwi i chcą zadbać o bezpieczeństwo wstępu do danego pomieszczenia, proponujemy nowoczesne rozwiązanie, jakim jest elektroniczny zamek do drzwi szklanych. Można go zamontować przy drzwiach wykonanych ze szkła o grubości od 6 do 10 mm. Dzięki wielu możliwościom, jakie oferuje nasz zamek elektroniczny, jest to bardzo uniwersalne i niezwykle praktyczne rozwiązanie do wielu firm i biurowców, gdzie najczęściej takie drzwi występują. Proponujemy zaawansowane technologicznie zamki elektroniczne w atrakcyjnej cenie, których otwieranie jest możliwe na kilka sposobów, co czyni je uniwersalnym rozwiązaniem do każdych drzwi wykonanych ze szkła. Dzięki obecności takiego zamka zyskają Państwo pewność, że do wybranego pomieszczenia nie wejdą osoby niepożądane - zarówno z np. personelu danego obiektu, jak i gości czy odwiedzających. 

 

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

 • Zamek jest przeznaczony do drzwi szklanych
 • Zarządzanie odbywa się poprzez kod PIN, aplikację TTlock, odcisk palca oraz klucz mechaniczny
 • Zastosowanie: biuro
 • Wykończenie ze stali nierdzewnej, PVC
 • Grubość drzwi: 6-10mm

Elektroniczny zamek do drzwi szklanych — kilka metod zarządzania


Elektroniczny zamek do drzwi szklanych, który prezentujemy w tej ofercie, to bardzo funkcjonalny produkt, godny uwagi osób, które poszukują solidnego zamka do drzwi w biurach. Zarządzanie nim jest możliwe na kilka sposobów, np. przez ustalenie kodu PIN, aplikację TTlock, klucze mechaniczne i odcisk palca. W ofercie naszego sklepu znalazł się także zamek do drzwi szklanych na kartę, który również jest bardzo praktycznym rozwiązaniem. Posiada wysokiej jakości wykończenie ze stali nierdzewnej i PVC. Pasuje do drzwi prawo oraz lewostronnych, zewnętrznych i wewnętrznych. Przez wzgląd na to, że działa na baterie, nie zaburza estetyki wnętrza swoim okablowaniem, a co więcej, ma bardzo minimalistyczny wygląd. Z pewnością dopasuje się do każdego pomieszczenia, idealnie go dopełniając i sprawiając, że każde z nich stanie się równocześnie bezpieczniejsze. Montaż takiego zamka również jest niezwykle prosty i przebiega bardzo sprawnie.

DZIAŁA NA:


KOD PIN

APLIKACJĘ TTlock

ODCISK PALCA

KLUCZ MECHANICZNY


 

 

ZESTAW ZAWIERA:

 • Okucie do drzwi szklanych model JOC
 • Klamka elektroniczna na kod PIN, aplikację TTlock, odcisk palca i klucz mechaniczny
 • Wew. klamka mechaniczna
 • Rozeta okrągła z wybiciem na zamówienie
 • Zestaw śrub 
 • trzpień – 8  mm

 

WYMIAROWANIE KLAMKI

 

WYMIAROWANIE OKUCIA

 

WYMIAROWANIE PRZECIWKASETY

 

 

Elektroniczny zamek do drzwi szklanych — bezpieczeństwo 


Szklane drzwi są niezwykle estetyczne, jednak w parze z ich pięknym wyglądem powinna iść również funkcjonalność — właśnie dlatego należy zadbać o to, aby maksymalnie zabezpieczyć dane pomieszczenie. Bez względu na dokonany wybór, zarówno elektroniczny zamek do drzwi szklanych będzie z pewnością doskonałą decyzją. Co więcej, nie trzeba się obawiać, że montaż tego rodzaju zamka negatywnie wpłynie na ogólny odbiór drzwi szklanych. Nasze zamki elektroniczne do drzwi szklanych to produkty pięknie wykonane, bardzo trwałe i łatwe w montażu, które świetnie dopełniają każdą parę szklanych drzwi. 


W ofercie uwzględniliśmy m.in. prezentowany na tej podstronie model iH-GL-JOC. W zestawie podczas zakupu znajdują się: 


okucie do drzwi szklanych model JOC
klamka elektroniczna na kod PIN, aplikację TTlock, odcisk palca i klucz mechaniczny
wewnętrzna klamka mechaniczna
zestaw śrub 
trzpień – 8  mm

 

Na zamówienie jesteśmy w stanie stworzyć również rozetę okrągłą z wybiciem. 


Zachęcamy do dokonania zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy firmą, która na rynku działa od wielu lat, dlatego wyróżnia nas wiedza i ogromny profesjonalizm. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde z nich i pomożemy dokonać najlepszego wyboru.  Sprawdź także inne nasze produkty - polecamy szczególnie zamek szyfrowy, system jednego klucza oraz inteligentną wkładkę do drzwi!

 

 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Napisz do nas, zadzwoń lub umów się na kawę!

×

Zapytaj o produkt