tel. +48 61 307 22 35biuro@wano.pl

Zamek hotelowy na kartę iHTL

 

 

Zamek hotelowy na kartę iHTL

Design, technologia i bezpieczeństwo w jednym!

 

                                          

 
iHTL - Zamek na kartę zbliżeniową

Zamki wykorzystują technologię zbliżeniową RFID. Wystarczy zbliżyć kartę, aby zamek sam rozpoznał nasze uprawnienia. Karty zbliżeniowe są trudne do skopiowania, a ich trwałość pozwala na długie użytkowanie. System wykorzystuje karty Mifare od 1 do 4 kB. W przeciwieństwie do kart magnetycznych, karty zbliżeniowe nie rozmagnesowują się, przez co nie ma możliwości utraty danych np. po zbliżeniu urządzeń elektronicznych, takich jak telefony komórkowe.
 
Wygoda w działaniu 

System pozwala na tworzenie niezliczonych rodzajów kart dostępu jak np. kartę master, która pozwala otworzyć wszystkie drzwi, kartę sprzątającą, kartę budynku, piętra itp. System pozwala w łatwy sposób odczytać dane z zamka używając zwykłej karty. Zamek pamięta 500 ostatnich zdarzeń.
 
Funkcjonalność
 
Zamek występuję w dwóch wariantach, pierwszy w formie nakładki - pasuje do każdego zamka wpuszczanego typu euro od rozmiaru 72 do 92 mm. Drugi wariant występuje w pełnej wersji z oryginalnym zamkiem wpuszczanym. Pozwala to na zastosowanie zamka zarówno w nowych jak i w istniejących już drzwiach.  Dzięki swej unikatowej konstrukcji zamek nie ma ograniczeń co do grubości drzwi i a jego zasuwy pasują do standardowych blach zaczepowych.

 

 Karta katalogowa  

 

wróć
WIELKOPOLSKA - siedziba firmy
ul. Jana III Sobieskiego 80B
62-030 Luboń k. Poznania
tel. +48 61 307 22 35 / +48 784 037 299
biuro@wano.pl
Interjot Hotel Supply magnetic
Copyright WANO Design and created by Rio Creativo